reklama

reklama

reklama

5 września kilka minut przed 14.00 na drodze Radziwiłówka - Mielnik kierowca renault clio stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Samochód stanął w płomieniach.

3 września ok. 14.00 na żwirówce z Moszczony Królewskiej do Końskich Gór w gm. Mielnik pijany (ponad 2 promile) 47-letni mieszkaniec gm. Nurzec Stacja, jadąc za szybko ciągnikiem marki Władimiriec, stracił panowanie nad kierownicą i jego traktor przewrócił się.

Na sygnale
07 sierpnia 2014 16:54

Perlejewo - Wypadek 2 osoby w szpitalu

7 sierpnia ok. 14.00 na łuku bardzo wąskiej drogi Granne - Kruzy w gm. Perlejewo zderzyły seat i renault scenic. Z pomocą jako pierwsi przyjechali strażacy ochotnicy z Perlejewa, zaraz po nich pogotowie z Drohiczyna, drogówka i straż z Siemiatycz.

Na sygnale
04 sierpnia 2014 11:32

Volkswagenem w drzewo

1 sierpnia, ok. 21.20, na drodze Hajnówka - Siemiatycze, koło Kajanki (gm. Siemiatycze), kierujący volkswagenem, mieszkaniec Dobrzyniewa Dużego (powiat białostocki), jadąc z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad samochodem, po czym auto wypadło z drogi, wjechało do rowu i, po uderzeniu w drzewo, zatrzymało się na polu.

Na sygnale
29 lipca 2014 12:19

Mielnik - Zaginiony nad Bugiem

W nocy z 28 na 29 lipca (z poniedziałku na wtorek) pięciu mężczyzn łowiło ryby na tzw. "Trojanie" nad Bugiem, między Mielnikiem a Osłowem. Pili też alkohol. Około północy, na kilka minut, czterech odeszło od brzegu. Na krzesełku rybackim, ok. 5 metrów od wysokiej skarpy, został 47-letni mieszkaniec wsi Suchożebry (powiat siedlecki). Jak wrócili - znajomego nie było. Przeszukali okolicę - bez efektu. Zawiadomili policję.

Na sygnale
26 lipca 2014 17:54

Siemiatycze - Utonięcie w zalewie

W sobotę 26 lipca, ok. godz. 17, ratownicy z siemiatyckiej plaży zauważyli ciało, bezwładnie płynące przez duży zalew. Natychmiast popłynęli poza kąpielisko i wyciągnęli z wody mężczyznę. W międzyczasie jeden z odpoczywających na plaży wezwał karetkę.

Przed godz. 9.00 siemiatycka policja oraz straż pożarna otrzymały informację o bombie podłożonej w Urzędzie Skarbowym przy ul. Pałacowej w Siemiatyczach. Po kilku minutach na miejscu byli policjanci oraz trzy zastępy siemiatyckiej Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej. Strażacy ogrodzili teren, nakazali odjechać kierowcom, którzy zaparkowali przed urzędem. Trwa sprawdzanie budynku. Niewykluczone, że ulica Pałacowa na tym odcinku zostanie zamknięta.

Na sygnale
08 lipca 2014 14:34

Turna Duża - Kłusownicy

7 lipca nad ranem w Turnie Dużej, gm. Siemiatycze, Państwowa Straż Rybacka zatrzymała dwóch mężczyzn w trakcie kłusowania na Bugu za pomocą prądu.

6 lipca po południu w Serpelicach, gm. Sarnaki, zaginął 20-letni mieszkaniec Serrpelic, który spędzał czas na plaży nad Bugiem. Prawdopodobnie poszedł się kąpać, pozostawiając ubrania oraz rzeczy osobiste na brzegu, które potem znalazł jego ojciec.

Na sygnale
06 lipca 2014 11:31

Tragedia na drodze

6 lipca, ok. godz. 5 na krajowej „19”, między mostem na Bugu i Siemiatyczami, na wysokości Turny Dużej, kierująca citroenem xara, na łuku drogi w lewo, straciła panowanie nad kierownicą, zjechała na lewy pas, potem do rowu i jej auto dachowało w lesie.

Strona 1 z 32

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

reklama

reklama

patronat

patronat

patronat

Do góry strony