reklama

inicjatywa

inicjatywa

reklama

Sprzątanie,
mycie, porządki

reklama

reklama

reklama

patronat

Monografia

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

O wielkim szczęściu może mówić mieszkaniec Hajnówki, który pijany zapragnął ochłodzić się w Bugu, po południu 25 lipca, podczas Dni Drohiczyna. Mimo, że poziom wody w rzece w tej okolicy jest niewielki, to wpadł w ponad dwumetrowy dół i zaczął się topić.

Na sygnale
16 lipca 2015 10:12

Wypadek - 2 osoby w szpitalu

16 lipca ok. 9.00 na żwirówce z Grodziska do Kozłowa w gm. Grodzisk volkswagen golf, skręcając z bocznej drogi do Siemion w stronę Kozłowa, zderzył się czołowo z hondą civic.

Na sygnale
09 lipca 2015 22:04

Utonęła matka i jej córka

We wtorek 7 lipca w godzinach popołudniowych w stawie w Szmurłach utonęły dwie osoby. Według informacji udzielonych przez miejscowych strażaków, którzy jako pierwsi dotarli do miejsca tragedii, ofiarami wypadku były czterdziestotrzyletnia matka i jej ośmioletnia córka.

9 lipca ok. 30 minut po północy świadek zaalarmował, że jakiś mężczyzna skoczył do wody z pomostu na dużym zalewie w Siemiatyczach i nie wypłynął. Po kilku minutach na miejscu byli już płetwonurkowie z siemiatyckiej straży, ekipa pogotowia i policjanci.

8 lipca ok. 10.40 86-letni kierujący daewoo tico, wyjeżdżając z drogi do Łopusza w gm. Drohiczyn na szosę Siemiatycze - Ciechanowiec, prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo dostawczemu mercedesowi. Samochody zderzyły się, a tico wpadło do rowu.

Na sygnale
26 czerwca 2015 12:58

Dwie osoby ranne wwypadku

26 czerwca, ok. 11.00, na drodze Siemiatycze - Ciechanowiec na wysokości Stadnik, doszło do zderzenia poloneza i audi. Podróżowało nimi 5 osób, 2 karetka zabrała do szpitala do Siemiatycz.

25 czerwca ok. 8.00 w Miłkowicach Paszkach w gm. Drohiczyn doszło do wypadku. Najprawdopodobniej 26-letni kierujący nissanem navarą na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo i jego auto uderzyło w skodę octavię, która wpadła do głębokiego rowu.

Na sygnale
19 maja 2015 17:22

Minczewo, gm. Drohiczyn - Crossem w drzewo

Po południu 19 maja, na leśnej drodze koło Minczewa w gm. Drohiczyn, 27-letni mieszkaniec tej wsi, jadąc na crossowym motocyklu uderzył w drzewo. Nic poważniejszego mu się nie stało. Najprawdopodobniej jednak był pijany.

Na sygnale
19 maja 2015 12:07

Hornowszczyzna - Ugodzony nożem

Późnym wieczorem 18 maja w siemiatyckim szpitalu operowany był 52-letni mężczyzna z Hornowszczyzny (gm. Dziadkowice). Miał ranę kłutą. O pobiciu i rannym ok. godz. 22 siemiatycką policję powiadomiła dyspozytorka pogotowia.

Na sygnale
19 maja 2015 12:04

Żale - Wypadek na skrzyżowaniu

18 maja ok. 15 na drodze Ciechanowiec - Siemiatycze doszło do wypadku na skrzyżowaniu do Perlejewa i Żali. W jadącego od Ciechanowca forda escorta, którego prowadził 51-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, uderzył, wyjeżdżający z drogi podporządkowanej, opel vectra, kierowany przez 50-letniego mieszkańca gm. Grodzisk.

Strona 1 z 35

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

Kampania informacyjna Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju

Porozmawiajmy o Funduszach Europejskich
W najbliższych latach Polska otrzyma ponad 82 mld euro z Funduszy Europejskich. W serialu z udziałem Stanisława Tyma mówimy, na co można dostać dofinansowanie, a w gazecie piszemy, gdzie uzyskać niezbędne informacje.

reklama

patronat

patronat

patronat

reklama

reklama

patronat

Do góry strony