reklama

inicjatywa

inicjatywa

reklama

Sprzątanie,
mycie, porządki

reklama

reklama

reklama

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

Monografia

patronat

patronat

patronat

patronat

Aktualności - Siemiatycze
19 maja 2015 20:44

Siemiatycze - Zmiana organizacji ruchu na 11 Listopada

Od wielu lat wzdłuż ul. 11 Listopada, od skrzyżowania z ul. Małopolską, były miejsca postojowe. W ostatnich dniach odnawiano oznakowanie poziome na ul. 11 Listopada i je zmieniono.

Aktualności - Siemiatycze
16 maja 2015 23:46

Bieg trzeźwości

6 maja, po południu, wbiegł do Siemiatycz. Rankiem, następnego dnia, pobiegł dalej. Siemiatycze będzie kojarzył z gościnnością. Kazimierz Piskorek, z Uciąża koło Kazimierza Dolnego, wyruszył w biegu trzeźwości 3 maja, o godz. 10.15. Biegnie dookoła Polski. Po raz pierwszy. W ubiegłym roku otarł się już o coś podobnego, ale w mniejszej skali, bo z Kazimierza Dolnego biegł na Jasną Górę do Częstochowy.

Aktualności - Siemiatycze
15 maja 2015 19:27

Przetrwała wojny światowe, nie przetrwała scaleń

Kontynuujemy temat zniszczonej kapliczki koło Krupic (gm. Siemiatycze). Kilka dni po ujawnieniu na naszych łamach sprawy zniszczenia zabytku, w poniedziałek, 4 maja, mieszkańcy Krupic spotkali się z wójtem gminy Edwardem Krasowskim i przedstawicielami wykonawców drogi - firmy Strabag.

Aktualności - Siemiatycze
11 maja 2015 21:45

Wybory prezydenckie

W powiecie siemiatyckim frekwencja podczas pierwszej tury wyborów prezydenckich wyniosła 41,28 proc. Frekwencja w Siemiatyczach - 44,96 proc.

Aktualności - Siemiatycze
07 maja 2015 00:23

SP ZOZ wynajmie lokal nowej aptece

W marcu informowaliśmy o tym, że toczy się batalia o przyszłe zagospodarowanie pomieszczeń w publicznej przychodni przy ulicy 11 Listopada. Otóż dyrektor ZOZ-u zamierza w najbliższym czasie ogłosić przetarg na wynajem - dzierżawę części przychodni pod przyszłą prywatną aptekę. Dzięki pieniądzom pozyskanym z wynajmu mają być wyremontowane wszystkie poradnie istniejące w tej przychodni. Takie posunięcie dyrekcji placówki nie podoba się siemiatyckim właścicielom aptek oraz osobom, które dotychczas wynajmowały pomieszczenia w przychodni pod działalność gospodarczą powiązaną z medycyną. Obawiają się bowiem o przyszłość swoich biznesów.

Aktualności - Siemiatycze
07 maja 2015 00:18

Siemiatycze – Powstaje nowy pomnik

Trwa budowa pomnika przy byłym klasztorze przy ul 3 Maja w Siemiatyczach. Jest on poświęcony pochodzącym z naszych stron żołnierzom, którzy walczyli podczas II wojny światowej na frontach zachodnich.

Aktualności - Siemiatycze
04 maja 2015 13:50

Zburzono zabytkową kapliczkę

Kapliczki i krzyże na rozstajach dróg od wieków wpisane są w polski krajobraz. Miały chronić od złych mocy. Niestety kapliczki w Krupicach (Gm. Siemiatycze) nikt nie obronił. Podczas budowy drogi w ramach tzw. zagospodarowania poscaleniowego kapliczka została zburzona.

Aktualności - Siemiatycze
28 kwietnia 2015 15:39

Siemiatycze - Abiturienci 2015

Piątkowe popołudnie, 24 kwietnia, dla wielu było prawdziwie wiosenne, nie tylko ze względu na pogodę. Wiosna kojarzy się zazwyczaj z początkiem czegoś – a tego dnia początek nowego etapu w życiu świętowali tegoroczni maturzyści.

Aktualności - Siemiatycze
17 kwietnia 2015 15:23

Siemiatycze - Strefa ekonomiczna za rok lub dwa

Przedsiębiorcy z powiatu siemiatyckiego, wójtowie, burmistrzowie, radni powiatowi spotkali się w Siemiatyczach z prezesem Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, by rozmawiać o korzyściach podstrefy SSSE, która ma powstać jeszcze w tym roku na powiatowych gruntach w Czartajewie. Organizatorem spotkania były władze powiatu.

Aktualności - Siemiatycze
16 kwietnia 2015 21:25

Siemiatycze - Zamknięty cmentarz

Do redakcji zgłosił się mężczyzna ze skargą: - W sobotę przed katolicką Wielkanocą zamknięty był cmentarz komunalny. To jakaś kpina. Przecież płacimy za ten cmentarz. Jeszcze prezes grozi, że jak się nie zapłaci, to groby będzie likwidował - mówił wzburzony mężczyzna, a my, dopytując, ustaliliśmy, że chodzi o główną bramę:

Strona 1 z 88

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

Kampania informacyjna Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju

Porozmawiajmy o Funduszach Europejskich
W najbliższych latach Polska otrzyma ponad 82 mld euro z Funduszy Europejskich. W serialu z udziałem Stanisława Tyma mówimy, na co można dostać dofinansowanie, a w gazecie piszemy, gdzie uzyskać niezbędne informacje.

patronat

reklama

patronat

patronat

patronat

reklama

reklama

reklama

reklama

Do góry strony