reklama

reklama

reklama

reklama wyborcza: KWW PomysłnaMielnik.pl

inicjatywa

inicjatywa

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

patronat

patronat

Monografia

Aktualności - Siemiatycze
22 października 2014 23:18

Siemiatycze - Nowe boisko w szkole przy ul. Andersa

Na terenie Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi przy ulicy Andersa powstało nowe boisko wielofunkcyjne z nawierzchnią poliuretanową. Można na nim grać w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną i piłkę nożną.

Aktualności - Siemiatycze
22 października 2014 23:08

Siemiatycze - Inauguracja w NSW

11 października odbyła się uroczysta inauguracja czternastego roku akademickiego w Nadbużańskiej Szkole Wyższej w Siemiatyczach. W inauguracji udział wzięli duchowni katoliccy i prawosławni, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie ks. Tadeusz Syczewski, kadra dydaktyczna NSW, a także studenci wszystkich lat studiów.

Aktualności - Siemiatycze
17 października 2014 23:08

Siemiatycze - Puchar Polski w piłce ręcznej

W dniach 4-5 października w hali MOSiR-u w Siemiatyczach cztery drużyny rywalizowały w rozgrywkach seniorów wojewódzkiego pucharu Polski.

Aktualności - Siemiatycze
14 października 2014 09:55

Siemiatycze - Dyplomaci w Polserze

Z wizytą na Podlasiu gościli dyplomaci z kilkudziesięciu krajów, których przedstawicielstwa znajdują się w Polsce. Poznawali potencjał naukowy, gospodarczy i kulturowy naszego regionu. W sobotę, 11 października zawitali do Siemiatycz, by zwiedzić mleczarnię „Polser” oraz porozmawiać z przedstawicielami siemiatyckiego samorządu.

Aktualności - Siemiatycze
06 października 2014 20:58

Siemiatycze - Dzień Sybiraka

21 września w kościele pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach zebrały się delegacje szkół, instytucji i zakładów pracy, by uczcić pamięć tych, którzy nie wrócili z zesłania na Sybir.

Aktualności - Siemiatycze
23 września 2014 19:12

Siemiatycze - Wymiana oświetlenia

Na placu Jana Pawła trwa wymiana wszystkich słupów oświetlenia ulicznego. Stare wysłużone słupy sukcesywnie wymieniane są na stylowe typu „pastorał warszawski”. Niektóre dotychczasowe słupy przenoszone są z terenu parkingów na chodniki. Inwestycję na zlecenie miasta wykonuje Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych z Łomży.

Aktualności - Siemiatycze
23 września 2014 19:05

Siemiatycze - 25 lat od deski do deski

Pani Genowefa Zarzecka od blisko 25 lat jest stałą czytelniczką naszej gazety. Posiada w swoim domu wszystkie 999 dotychczas wydane numery. Przez blisko 25 lat śledzi metamorfozy „Głosu Siemiatycz”.

Aktualności - Siemiatycze
19 września 2014 21:56

Czartajew - Regionalny konkurs orki

Nie wystarczyło byle jak i najszybciej. Uczestnicy musieli prawidłowo ustawić pługi oraz zwrócić uwagę na równe oranie i odpowiednią szerokość skiby. To były podstawowe zasady rejonowych eliminacji VII Konkursu Orki Pługami Tradycyjnymi, które odbyły się 11 września, na polach gospodarstwa pomocniczego przy Zespole Szkół Rolniczych w Czartajewie.

Aktualności - Siemiatycze
15 września 2014 23:47

Siemiatycze - Uciążliwe remonty

Trwa remont mostku na Mahomecie. Zamknięty jest przejazd w stronę Tołwina. Objazdy prowadzą ul. Plażową. Pomijamy skargi kierowców na złe oznakowanie objazdu, ale też niestety mieszkańcy ul. Plażowej skarżą się na zbytnią prędkość aut i tonaż samochodów:

Aktualności - Siemiatycze
11 września 2014 23:11

Siemiatycze - Nowe boisko

Rozpoczęła się przebudowa boiska o wymiarach 22 x 44 metry przy Zespole Szkól z Oddziałami Integracyjnymi przy ulicy Andersa. Na dotychczas użytkowanym asfaltowym boisku położona zostanie dodatkowa 4-centymetrowa warstwa bitumiczna, a na nią kolejna warstwa poliuretanowa.

Strona 1 z 81

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

reklama wyborcza: KWW Siemiatyckie SPW 2014

reklama

reklama

reklama

patronat

Do góry strony