inicjatywa

inicjatywa

reklama

Sprzątanie,
mycie, porządki

reklama

reklama

reklama

reklama

patronat

Monografia

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

Aktualności - Siemiatycze
31 sierpnia 2015 23:05

Zbliżają się wybory - wraca temat obwodnicy

3,9 tys. km autostrad i dróg szybkiego ruchu oraz 57 obwodnic to program Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-23, którego wartość wynosi 107 mld. Zł. Rząd ogłosił go 26 sierpnia. I w tym programie znalazła się „19", a co za tym idzie - obwodnica Siemiatycz.

Aktualności - Siemiatycze
18 sierpnia 2015 22:12

Nowe wiaty na stadionie

Na stadionie Cresovii w Siemiatyczach postawiono nowe ławki dla zawodników. Stare, bure budki, przypominające wiaty przystankowe, zastąpiły nowe kabiny z pleksi.

Aktualności - Siemiatycze
14 sierpnia 2015 21:16

Nowy prezes stare problemy

Od 1 sierpnia funkcję prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej w Siemiatyczach pełni Zenon Sielewonowski. Wcześniej był m.in. dyrektorem Szkoły Muzycznej w Siemiatyczach, zastępcą starosty siemiatyckiego, dyrektorem ośrodka kultury w Kleszczelach.

Aktualności - Siemiatycze
04 sierpnia 2015 19:19

Święto policji w Siemiatyczach

27 lipca w obecności Zastępcy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Eligiusza Kubickiego, przedstawicieli prokuratury i samorządów, w komendzie w Siemiatyczach obchodzono Święto Policji. Głównym punktem wydarzenia było wręczenie wyróżnień i awansów na wyższe stopnie służbowe.

Aktualności - Siemiatycze
02 sierpnia 2015 23:19

X Targi Pogranicza

- Fajne przedsięwzięcie, możliwość zaprezentowania się ze swoją ofertą przez przedsiębiorców, miła atmosfera - to najczęstsze opinie ze strony wystawiających się na X Międzynarodowych Targach Pogranicza w Siemiatyczach, 26 lipca, na terenach koło amfiteatru, jak i odwiedzających stoiska. Impreza była połączona z IV Międzynarodowym Festiwalem "Kultura bez granic".

Aktualności - Siemiatycze
02 sierpnia 2015 23:15

Polser nalicza kary

Producenci mleka są oburzeni wysokimi karami finansowymi, nakładanymi przez mleczarnię Polser za zbyt dużą ilość bakterii w dostarczanym mleku. Badania laboratoryjne mleka wykonane przez niezależne laboratoria jednak nie potwierdzają wyników, które przedstawia spółka Polser.

Aktualności - Siemiatycze
27 lipca 2015 23:25

Wypadki na nowej drodze

W czerwcu i lipcu na nowej trasie wojewódzkiej Siemiatycze - Ostrożany siemiatycka policja zanotowała 5 zdarzeń drogowych - 3 kolizje i 2 wypadki. W wypadkach poszkodowanych został aż 8 osób. Główna przyczyna - nadmierna prędkość.

Aktualności - Siemiatycze
23 lipca 2015 19:45

Dyrektor gimnazjum wciąż nieznany

- Dyrektorem Gimnazjum Gminnego w Siemiatyczach cały czas jest Kazimierz Gietek - mówi Edward Krasowski, wójt gminy Siemiatycze, do którego zgodnie z prawem oświatowym należy decyzja co dalej, bo przypomnijmy - na ogłoszony konkurs na dyrektora nie wpłynęła żadna oferta.

Aktualności - Siemiatycze
20 lipca 2015 22:19

Odbudowana kapliczka

Od kilkunastu dni stoi odbudowana kapliczka koło Krupic, przy drodze do Bujak (gm. Siemiatycze).

Aktualności - Siemiatycze
20 lipca 2015 22:12

Czy główna ulica Siemiatycz będzie skanalizowana?

O tę kwestię na ostatniej sesji dopytywał radny Jan Hyndza:

Strona 1 z 90

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

Kampania informacyjna Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju

Porozmawiajmy o Funduszach Europejskich
W najbliższych latach Polska otrzyma ponad 82 mld euro z Funduszy Europejskich. W serialu z udziałem Stanisława Tyma mówimy, na co można dostać dofinansowanie, a w gazecie piszemy, gdzie uzyskać niezbędne informacje.

reklama

reklama

reklama

patronat

patronat

Do góry strony