reklama

reklama

reklama

Aktualności - Siemiatycze
30 stycznia 2015 00:12

Budżet z długiem 6 milionów

Nowy wójt gminy Siemiatycze w budżecie na rok 2015 odziedziczonym po poprzedniku rewolucji dokonać nie mógł, ale zmiany mają nastąpić. Cięcia mają przynieść konkretne oszczędności finansowe. Założenia budżetowe wskazują na kilkumilionowe zadłużenie gminy.

Aktualności - Siemiatycze
30 stycznia 2015 00:09

Siemiatycze - Osiedle zasypane sadzą

Nie pierwszy raz właściciele aut zaparkowanych na osiedlu Tarasy II zauważyli warstwę sadzy na swoich pojazdach. Sadza zalega też na parapetach, balkonach, chodnikach osiedla „Tarasy” I i II. Sadza pochodzi z kotłowni siemiatyckiego przedsiębiorstwa komunalnego, które zasila w ciepło bloki na osiedlach: „Tarasy” I i II, „Centrum” oraz przy ulicach Szpitalnej i Świętojańskiej.

Aktualności - Siemiatycze
19 stycznia 2015 13:55

Siemiatycze - 100 dni przed maturą

W sobotni wieczór, 17 stycznia, tegoroczni maturzyści z siemiatyckiego liceum, kultywując szkolny zwyczaj, oficjalnie rozpoczęli odliczanie dni pozostałych do egzaminów maturalnych. Blisko 80 uczniów z klas III A (wychowawca Irena Łuba), B (wychowawca Alina Wolszczuk) i C (wychowawcy: Stanisław Sieklucki, Szczepan Koc i Edyta Niewińska) bawiło się na studniówce w Restauracji Kresowiak.

Aktualności - Siemiatycze
17 stycznia 2015 21:01

Siemiatycze - Chcą kładki przez Kamionkę

- Mieszkańcy ulicy Małopolskiej, Świętojańskiej proszą o wykonanie nowej kładki, która umożliwiłaby bezpośrednie dojście do ulicy Fabrycznej – apelował podczas ostatniej sesji radny Jerzy Korowicki.

Aktualności - Siemiatycze
17 stycznia 2015 20:56

Siemiatycze - Orkiestra znów zagrała

Około 10 tysięcy zł wyniósł wkład mieszkańców Siemiatycz w tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Aktualności - Siemiatycze
15 stycznia 2015 23:55

Siemiatycze - Izba Rolnicza o dzikach, mleku i dopłatach

Szkody łowieckie, choroby zwierząt, dopłaty obszarowe, odstrzał dzików to najważniejsze tematy poruszane podczas posiedzenia Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Siemiatyczach, w lokalu "Echo" w Siemiatyczach, 8 stycznia.

Aktualności - Siemiatycze
11 stycznia 2015 19:58

Zabiorę Cię do Brukseli

Trochę ciasno zrobiło się w miejskiej bibliotece w Siemiatyczach wieczorem 29 grudnia, w czasie spotkania autorskiego z Agnieszką Korzeniewską, autorką nietypowego przewodnika po Brukseli zatytułowanego "Zabiorę Cię jesienią do Brukseli". Czy powodem była okazja do spotkania z koleżanką z dawnych lat, czy ciekawość poznania autorki - nie wiadomo, niemniej jednak spotkanie było sympatyczne.

Aktualności - Siemiatycze
09 stycznia 2015 12:19

Siemiatycze - Budżet bez deficytu

Radni uchwalili budżet miasta na 2015 rok. Dochody miasta spadną w stosunku do 2014 roku o 9%, ale burmistrz nie przewiduje deficytu. Wydatki na inwestycje mają przekroczyć 5.480.000 zł. W kasie miasta na 2015 r. nie ma pieniędzy na budowę krytej pływalni, ale będą modernizowane dwie ulice i docieplane miejskie budynki.

Aktualności - Siemiatycze
06 stycznia 2015 16:27

Siemiatycze - Stare skrzyżowanie na nowej drodze

W ubiegłym roku rozpoczęła się przebudowa drogi wojewódzkiej 690 na odcinku od Siemiatycz do Ostrożan. Między innymi poszerzany jest pas jezdni do szerokości 7 metrów. Jednak kierowców będzie czekała niemiła niespodzianka. Bowiem w Siemiatyczach jezdnia 20–30 metrów przed skrzyżowaniem z drogą drogą krajową S19 zwęży się z 7 metrów do niecałych 5.

Aktualności - Siemiatycze
27 grudnia 2014 15:42

Droga Siemiatycze-Ostrożany

Część drogi wojewódzkiej nr 690 Siemiatycze -Ciechanowiec na odcinku Siemiatycze - Ostrożany wciąż jest w remoncie. 10 grudnia na tym odcinku doszło do karambolu z udziałem 6 samochodów. Czy można jeździć drogą Siemiatycze-Ostrożany?

Strona 1 z 83

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

Kampania informacyjna Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju

Nie taki diabeł straszny,, jak go malują…
W dużym pokoju duży stół. Na stole laptop, dokumenty, sterta wydruków. Przy stole siedzi studentka Marysia, przegląda papiery, szuka czegoś, ale rezygnuje. Wraca do pisania, ale widać, że nie jest zadowolona.
Znów szuka wśród leżących dokumentów.
Przez pokój przechodzi Dziadek.

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

reklama

reklama

reklama

Do góry strony