reklama

inicjatywa

inicjatywa

reklama

reklama

Sprzątanie,
mycie, porządki

reklama

reklama

reklama

patronat

patronat

Monografia

Aktualności - Siemiatycze
17 kwietnia 2015 15:23

Siemiatycze - Strefa ekonomiczna za rok lub dwa

Przedsiębiorcy z powiatu siemiatyckiego, wójtowie, burmistrzowie, radni powiatowi spotkali się w Siemiatyczach z prezesem Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, by rozmawiać o korzyściach podstrefy SSSE, która ma powstać jeszcze w tym roku na powiatowych gruntach w Czartajewie. Organizatorem spotkania były władze powiatu.

Aktualności - Siemiatycze
16 kwietnia 2015 21:25

Siemiatycze - Zamknięty cmentarz

Do redakcji zgłosił się mężczyzna ze skargą: - W sobotę przed katolicką Wielkanocą zamknięty był cmentarz komunalny. To jakaś kpina. Przecież płacimy za ten cmentarz. Jeszcze prezes grozi, że jak się nie zapłaci, to groby będzie likwidował - mówił wzburzony mężczyzna, a my, dopytując, ustaliliśmy, że chodzi o główną bramę:

Aktualności - Siemiatycze
15 kwietnia 2015 20:23

Siemiatyckie Stowarzyszenie Naukowo Techniczne

W Siemiatyczach powstaje Stowarzyszenie Naukowo Techniczne. W „Cezarze” odbyło się pierwsze spotkanie chętnych do działania. Jednym z inicjatorów powstania stowarzyszenia i organizatorem spotkania jest Maciej Skawiński:

Aktualności - Siemiatycze
15 kwietnia 2015 20:13

Siemiatycze - Oddział intensywnej terapii

Cztery łóżka intensywnego nadzoru oraz nowoczesny sprzęt medyczny – tak wygląda nowy Oddział Intensywnej Terapii, który powstał w siemiatyckim szpitalu. Pierwsi pacjenci na tym oddziale będą hospitalizowani za kilka miesięcy.

Aktualności - Siemiatycze
14 kwietnia 2015 23:37

gmina Siemiatycze - Parking do przebudowy

Gmina Siemiatycz dostała za darmo skodę octavię z Inspekcji Transportu Drogowego. Na cele urzędu. Jak na ostatniej sesji rady gminy zapewniał wójt Edward Krasowski – urząd ma spore szanse na pozyskanie za darmo samochodu terenowego. Są też plany odnoście parkingu przy urzędzie.

Aktualności - Siemiatycze
14 kwietnia 2015 23:29

Siemiatycze - Ciąg dalszy przebudowy Grodzieńskiej

Na ostatniej sesji rady miasta Siemiatycze radni podjęli decyzję o przyznaniu pomocy finansowej samorządowi województwa podlaskiego na opracowanie dokumentacji przebudowy skrzyżowania ulic Grodzieńskiej ze Świętojańską w Siemiatyczach. Wysokość dotacji 60.000 zł. Jak zapewnia burmistrz Piotr Siniakowicz, to pierwszy krok, który ma doprowadzić do poprawienia płynności ruchu Grodzieńskiej.

Aktualności - Siemiatycze
07 kwietnia 2015 22:09

Cerkiew w Rogawce po remoncie

Dach z gontu, ogrodzenie z kamienia, kopuły, szalówka, podłoga, schody, podwaliny, do tego renowacja krzyży na kopułach to nowe elementy, jakie zyskała drewniana cerkiew pw. Cudownego Zbawiciela w Rogawce (gmina Siemiatycze).

Aktualności - Siemiatycze
07 kwietnia 2015 21:55

Siemiatycze - Radni w terenie

Miejscy radni wspólnie z burmistrzem odwiedzili kilka miejsc w Siemiatyczach, które wymagają inwestycji. Pierwszym punktem postoju była ulica Bursztynowa. Wstępnie ustalono, że ulica zostanie przebudowana w 2017 roku.

Aktualności - Siemiatycze
31 marca 2015 23:55

Świetlica w Cecelach pod okiem kamer?

15 marca mieszkańcy Cecel (gmina Siemiatycze), przy pomocy władz gminy, chcieli rozwiązać problem związany z korzystaniem ze swojej świetlicy. O problemie pisaliśmy. Swoje opinie wyrażali też mieszkańcy tej wsi pisząc list do naszej redakcji.

Aktualności - Siemiatycze
31 marca 2015 23:49

Siemiatycze - Generalna dyrekcja nie przyjmuje zaproszeń

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku po raz kolejny zlekceważyła mieszkańców Siemiatycz. Nikt z dyrekcji nie stawił się na sesji rady miasta w Siemiatyczach, 18 marca, mimo wielokrotnych zaproszeń ze strony urzędu, burmistrza i rady miejskiej.

Strona 1 z 87

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

Kampania informacyjna Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju

Porozmawiajmy o Funduszach Europejskich
W najbliższych latach Polska otrzyma ponad 82 mld euro z Funduszy Europejskich. W serialu z udziałem Stanisława Tyma mówimy, na co można dostać dofinansowanie, a w gazecie piszemy, gdzie uzyskać niezbędne informacje.

patronat

patronat

patronat

patronat

reklama

reklama

reklama

patronat

reklama

Do góry strony