inicjatywa

inicjatywa

reklama

Sprzątanie,
mycie, porządki

reklama

reklama

reklama

Monografia

patronat

patronat

patronat

patronat

patronat

Aktualności - Siemiatycze
30 czerwca 2015 23:20

Siemiatycze - Absolutorium jednogłośnie

Niecałą godzinę trwała ostatni sesja siemiatyckiej rady miasta. Większość tego czasu zajął burmistrz zdając, jak zaznaczył, 10-stronicowe sprawozdanie roczne z realizacji ubiegłorocznego budżetu.

Aktualności - Siemiatycze
25 czerwca 2015 21:13

Siemiatycze - Odsłonięcie pomnika

100 nazwisk osób z naszego terenu, walczących podczas II wojny światowej w Polskich Siłach Zbrojnych na Zachodzie, widnieje na pomniku odsłoniętym 14 czerwca, przy kościele parafii WNMP w Siemiatyczach, ufundowanym w 70. rocznicę zakończenia tej wojny przez mieszkańców powiatu siemiatyckiego.

Aktualności - Siemiatycze
25 czerwca 2015 20:44

Nagrodzeni za produkty

Na czerwcowej sesji rady powiatu nagrodzono lokalnych producentów zdrowej żywności, uczestników konkursu „Mój rynek – mój produkt”.

Aktualności - Siemiatycze
25 czerwca 2015 20:37

Siemiatycze - Targi organizacji pozarządowych

25 organizacji pozarządowych z Siemiatycz, działających przeważnie jako stowarzyszenia, prezentowało swoją działalność i dorobek w niedzielne popołudnie, 14 czerwca, na targach przy amfiteatrze, w ramach Dni Siemiatycz.

Aktualności - Siemiatycze
23 czerwca 2015 21:37

W blokowiskach szwankuje segregacja

Od 1 lipca Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania z Białegostoku będzie odbierało śmieci z gmin Grodzisk i Dziadkowice w powiecie siemiatyckim. Od 2 lat odbiera w Siemiatyczach i na terenie gminy Siemiatycze oraz gminy Milejczyce, od 1 stycznia w gminie Perlejewo. Oficjalnie obsługuje też gminę Drohiczyn, lecz tam na zasadzie podwykonawcy usługi realizuje drohiczyński zakład usług komunalnych.

Aktualności - Siemiatycze
15 czerwca 2015 12:09

Siemiatycze - Biogazownia otwarta i poświęcona

W obecności władz województwa podlaskiego, miejskich, powiatowych i ościennych gmin, radnych, duchownych oraz pracowników siemiatyckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, 12 czerwca oficjalnie oddano do użytku biogazownię, znajdującą się w sąsiedztwie oczyszczalni ścieków.

Aktualności - Siemiatycze
11 czerwca 2015 14:14

Siemiatycze - Diament 2015 dla Polseru

Siemiatycka spółka "Polser" z kolejnymi nagrodami, tym razem, jak mówi Aleksander Rożuk, członek zarządu "Polseru" - bardziej prestiżowymi niż dotychczasowe. To "Diament 2015" przyznany przez miesięcznik "Forbes" za skalę produkcji w latach 2013 - 2014, konkretnie w grupie przedsiębiorstw w województwie podlaskim o rocznym obrocie w wysokości powyżej 250 milionów zł, w kategorii "przetwórstwo". Nagrodę odebrał prezes Rożuk podczas gali w białostockim hotelu "Esperanto".

Aktualności - Siemiatycze
11 czerwca 2015 14:04

Siemiatycze - 25 lat samorządu

2 czerwca z okazji 25-lecia istnienia samorządu terytorialnego odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta Siemiatycze.

Aktualności - Siemiatycze
11 czerwca 2015 13:46

Stopem do Meksyku, czyli sposób na długie wakacje

- Byłem raczej nieśmiały, odezwanie się w obcym języku graniczyło z cudem, za dużo kasy też nie miałem, ale strasznie chciałem zwiedzać świat - mówi Tomasz Jakimiuk z Siemiatycz, który podróżuje stopem.

Aktualności - Siemiatycze
06 czerwca 2015 14:20

Powiatowe przepychanki

28 maja Rada Powiatu Siemiatyckiego, 9 głosami za i 8 przeciwnymi, odwołała z funkcji przewodniczącego komisji rewizyjnej radnego Franciszka Żero.

Strona 1 z 89

Jedynka "Głosu Siemiatycz"

życzenia w gazecie
już od 20 zł

Kampania informacyjna Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju

Porozmawiajmy o Funduszach Europejskich
W najbliższych latach Polska otrzyma ponad 82 mld euro z Funduszy Europejskich. W serialu z udziałem Stanisława Tyma mówimy, na co można dostać dofinansowanie, a w gazecie piszemy, gdzie uzyskać niezbędne informacje.

patronat

reklama

patronat

patronat

reklama

reklama

reklama

Do góry strony